WhatsApp
Çubuk Salatalık Turşusu 1 Numara
Marka : Çubuk Ev Turşusu Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Salatalık Çubuk Turşusu Bir (1) Numara Küçük Boy


ADET
Sepete Ekle

Çubuk Salatalık Turşusu 1 Numara en önemli özelliği ev yapımı olması ve doğal olarak kurulumu yapılmasıdır. Bizim turşumuz sert ve kıtır kıtır olup güzel bir aromaya sahiptir.

Çubuk Salatalık Turşusu 1 Numara küçük boyutta aynı lezzette ve bir o kadar aynı doğallıktadır

Salatalık Turşusu bir numara’nın boyutu 1,5 ile 2,5 cm kalınlıkta, 7 ile 10 cm uzunluğundadır. Bir (1) numara salatalık turşusunun küçük boyutudur. Yemeklerinizin yanında iştahınızı açar. Çubuk salatalık turşusunu çerez gibi yiyebilirsiniz. Yiyenler den tam not alan turşularımız bundan sonrada güzel yorumlar almaya emin olun devam edecektir. Çünkü bu bize atalarımızdan yadigâr anane ve yani geleneksel bir yöntemle yaptığımız için bu lezzeti hayatımızın sonuna kadar koruyacağız. Bunun garantisini üretici olarak biz, tüketici olarak ta sizi mahcup etmeyeceğiz.

Sizi dünyaca ünlü meşhur çubuk ev turşusu ile buluşturuyoruz

Turşu kurulum aynı standarttır. Tadında da büyük bir fark yoktur, sadece boyut farkı bunu da 0-1-2 diye numaralandırma yaparak sağladık. Ekiminden toplamasına sonrasında kurulumundan ikramına bir çok zahmetli tezgahtan geçen turşunun son yolcuğu sofralarınız da bitiyor. Uzun zahmetler sonrası sizi bu eşsiz dünyaca ünlü meşhur çubuk ev turşusu ile buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Tüketici kaynaklı hatalar haricinden eksi bir yorum almıyoruz, çok şükür. Çünkü biz elimizden geldiği kadar doğalını, sağlıklısını ve en güzelini ortaya çıkarıyoruz. Elimizden geldiği kadarıyla gelecek nesillerle bu tadı yaşatmaları için ve tüketmelerini sağlıyoruz.

Türkiye’nin 1 numaralı 5 yıldızlı turşusu

Çubuk’ta yapılan ve kendine has lezzetine herkesi hayran bırakan salatalık turşusu Çubuk Turşusu olarak ünlenmiştir. Ankara, Yöresel ürünler denince Türkiye’nin en meşhur ve doğal ürünleri bir arada olduğu ilçedir. Çubuk turşusu özellikle Ankara bölgesine ait olan çubuk salatası ile yapılan bir turşu çeşididir. Her mevsim turşuluk malzeme temin etmek mümkün değildir. Peki, bu iştah açan kıtır kıtır turşuları nasıl yiyeceksiniz. Tabi ki Ankara’nın Çubuk ilçesinde tamamen doğal turşu imalatı yapan ve Türkiye’nin her yerinden turşu siparişi alan firmamız ile irtibata geçerek bu lezzeti sizde tadabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kapınıza kadar bu lezzeti gönderiyor, sofranıza misafir oluyoruz. Çubuk salatalık turşusu 1 numara kurulumunu bize bırakın, lezzetin keyfini sürün. Tüketicilere sadece afiyetle yemek kalıyor. Bu lezzeti bir kez tadınca mutlaka damaklarınızda bu eşsiz nimeti sonuna kadar hissedeceksiniz. Sağlık ve şifa için tek yapmanız gereken sadece sitemiz marketinden sipariş vermek gerisini bize bırakın lezzetin farkına varın. Şimdiden afiyet olsun.

ÇUBUK TURŞUSU SAKLAMA KOŞULLARI KULLANMA TALİMATI

Çubuk Ev Turşusu doğru saklama koşulları, sağlıklı tüketim ve kullanma talimatı için içeriği dikkatli okuyunuz.

Çubuk Turşusunu karanlık, serin bir yerde muhafaza ediniz. Şayet yoksa buzdolabına koyabilirsiniz. Sıcak, güneşli ortama koymayınız. Kapağını açtıktan sonra 1-2 ay içinde tüketiniz. Tüketeceğiniz kadar küçük kavanozlara alabilir ya da küçük ebatlarda alabilirsiniz. İçerisindeki turşu suyunu içebilirsiniz.

İçerisine koruyucu katkı maddesi kullanılmayan doğal gıdalar, canlı probiyotik mikroorganizma sayesinde fermente olmaya devam eder. Turşu, açılıp kapanması sırasında hava alır, dolayısıyla turşu ve suyu üzerinde renk değişimi (beyazlanma, barlanma,) meydana gelebilir. Üzerinde oluşan tabakayı alarak tüketmeye devam edebilirsiniz. Ürünümüz doğal olduğundan mümkün mertebe hava ile az temas etmesi gerekir.

Tüketilen turşunun suyu azalacaktır. Turşumuzun kapağını açtıktan sonra tekrar ağzını sıkı bir şekilde kapatınız. Suyu azalınca, kapağına kadar üzerinde hava boşluğu kalmayacak şekilde yiyebileceğiniz ölçüde tuzlu su ilave edebilirsiniz. Turşu, uzun süre susuz kalırsa rengini, tadını ve özelliğini yitirir. Bozulmuş turşu; yumuşamış, rengi mat, tadı mayhoş olur. Sert ve çıtır olmaz.

Çubuk Turşusu, 2008 yılında 555 sayılı Coğrafi İşaretlerin Korunması Hakkındaki Kanun Hükmünde Kararname’nin 12. maddesi gereğince, tescil edilerek patent ve coğrafi işaret belgesi almıştır. Gıda kodeksine uygundur. Tarım ve Orman Bakanlığından onaylı pet şişelerde satışa sunulan, ürünlerimiz brüt, net, kg ve litre olarak satılır. Yukarıdaki koşullara uyduğunuz takdirde güvenle ve afiyetle tüketebilirsiniz. İçindekiler: Sebze & meyve, kaya tuzu, üzüm sirkesi, doğal kaynak suyu, Türkiye de yetişen sarımsak, biberiye, defneyaprağı, dereotu ve tane karabiber.

“Çubuk Turşusu ve yöresel ürünleri için gönül rahatlığı ile www.cubuk.com.tr den online güvenli alışveriş yapabilirsiniz.” Bize güveniniz ve bu güzel lezzeti tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Afiyet olsun…

Türkiye geneli anlaşmalı olduğumuz PTT ve Yurtiçi Kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız


Benzer Ürünler