Çubuk Karışık Türlü Turşusu
Marka : Çubuk Ev Turşusu Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Türlü ve Karışık Çubuk Turşusu


ADET
Sepete Ekle

Çubuk Karışık Türlü Turşusu sebze ve meyve turşularının dilim doğranmış karışımı bütün lezzetlerin bir araya gelmesiyle meydana gelen ortaya karışık bir turşu çeşididir. Aradığınız bütün lezzetleri bir arada tümünü burada bulabilirsiniz.

Çubuk Karışık Türlü Turşusu birçok çeşidi ve lezzeti bir arada barındırır

Karışık turşu genellikle standardında salatalık, biber, domates, lahana, kelek, havuç, sarımsak ve acur vardır. Fasulye, erik ve çağla turşusu da ilaveten eklenebilir. Karışık turşu sebzeler ağırlıklı olarak doğranarak yapılır. İsteğe bağlı bütün olarak da yapılmaktadır.

Faydalarının yanı sıra size lezzetin doruğuna çıkarır

Karışık türlü Çubuk turşusu isteğe bağlı yapılabilir. Çubuk turşularının tüm ürünlerinde olduğu gibi %100 katkısız ve %100 doğal olarak üretilen turşularının karışımından elde edilen bu lezzet birçok turşuyu aynı anda tatma imkanını sağlıyor. Bu tamamen damak tadıyla alakalıdır. Turşu çeşitlerimiz, taze ham maddelerden katkısız ve koruyucusuz olarak üretiliyor ve sağlıklı cam kavanozlar içinde tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Turşuyu sade tercih etmeyip bütün lezzetleri bir arada yemek isteyenler için rengarenk bir türlü turşu çeşididir.

Taze sebze ve meyveleri hep birlikte yemenize fırsat verir, sadece sipariş vermeniz yeterli

Çubuk Turşusunun sitemizden online güvenle bir alış veriş yapmanızı sağlıyor. Size hem zaman ve hem de paradan kazandırıyor. Zahmetsizce kapınıza kadar gönderiyoruz. Hazır yiyecekler arasında yer alan turşuyu sipariş ver parasını öde, aç ve ye. Tüketimi kolay ve bir o kadar lezzetli olan karışık türlü turşu tüm damaklara hitap etmektedir. Birçok lezzeti bir arada sunan karışık türlü turşu içindeki renkli ve çeşitli meyve ve sebzelerin bir arada barındırır. Meşhur olmasındaki bir ayrı sebep işte bu tüm damaklara hitap etmesidir. Farklılığını ve doğal özelliğini her daim hissettirir. Karışık türlü Çubuk turşusu tüketiciye sağlıklı ve uzun ömür sağlar.

ÇUBUK TURŞUSU SAKLAMA KOŞULLARI KULLANMA TALİMATI

Çubuk Ev Turşusu doğru saklama koşulları, sağlıklı tüketim ve kullanma talimatı için içeriği dikkatli okuyunuz.

Çubuk Turşusunu karanlık, serin bir yerde muhafaza ediniz. Şayet yoksa buzdolabına koyabilirsiniz. Sıcak, güneşli ortama koymayınız. Kapağını açtıktan sonra 1-2 ay içinde tüketiniz. Tüketeceğiniz kadar küçük kavanozlara alabilir ya da küçük ebatlarda alabilirsiniz. İçerisindeki turşu suyunu içebilirsiniz.

İçerisine koruyucu katkı maddesi kullanılmayan doğal gıdalar, canlı probiyotik mikroorganizma sayesinde fermente olmaya devam eder. Turşu, açılıp kapanması sırasında hava alır, dolayısıyla turşu ve suyu üzerinde renk değişimi (beyazlanma, barlanma,) meydana gelebilir. Üzerinde oluşan tabakayı alarak tüketmeye devam edebilirsiniz. Ürünümüz doğal olduğundan mümkün mertebe hava ile az temas etmesi gerekir.

Tüketilen turşunun suyu azalacaktır. Turşumuzun kapağını açtıktan sonra tekrar ağzını sıkı bir şekilde kapatınız. Suyu azalınca, kapağına kadar üzerinde hava boşluğu kalmayacak şekilde yiyebileceğiniz ölçüde tuzlu su ilave edebilirsiniz. Turşu, uzun süre susuz kalırsa rengini, tadını ve özelliğini yitirir. Bozulmuş turşu; yumuşamış, rengi mat, tadı mayhoş olur. Sert ve çıtır olmaz.

Çubuk Turşusu, 2008 yılında 555 sayılı Coğrafi İşaretlerin Korunması Hakkındaki Kanun Hükmünde Kararname’nin 12. maddesi gereğince, tescil edilerek patent ve coğrafi işaret belgesi almıştır. Gıda kodeksine uygundur. Tarım ve Orman Bakanlığından onaylı pet şişelerde satışa sunulan, ürünlerimiz brüt, net, kg ve litre olarak satılır. Yukarıdaki koşullara uyduğunuz takdirde güvenle ve afiyetle tüketebilirsiniz. İçindekiler: Sebze & meyve, kaya tuzu, üzüm sirkesi, doğal kaynak suyu, Türkiye de yetişen sarımsak, biberiye, defneyaprağı, dereotu ve tane karabiber.

“Çubuk Turşusu ve yöresel ürünleri için gönül rahatlığı ile www.cubuk.com.tr den online güvenli alışveriş yapabilirsiniz.” Bize güveniniz ve bu güzel lezzeti tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Afiyet olsun…

Türkiye geneli anlaşmalı olduğumuz PTT ve Yurtiçi Kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız