WhatsApp
Çubuk Salatalık Turşusu 0 Numara
Marka : Çubuk Ev Turşusu Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Salatalık Çubuk Turşusu Sıfır (0) Numara Mini Parmak Boy


ADET
Sepete Ekle

Çubuk Salatalık Turşusu 0 Numara diğer salatalık turşularından farklı bir görüntü, renk ve lezzete sahiptir. En önemli özelliği sert, kütür kütür, çıtır çıtır ve kıtır kıtır olmasıdır. Leziz aromasını da ekleyecek olursak ortaya çıkan mükemmel bir turşu.

Çubuk Salatalık Turşusu 0 Numara parmaklarınızı yedirtecek lezzette ve aynı boyuttadır dikkat edin parmaklarınız ile karıştırıp yemeyin.

Çubuk Salatalık Turşusu Sıfır (0) numara’nın boyutu 1 ile 1,5 cm kalınlıkta, 4 ile 8 cm uzunluğunda en küçük taze ve körpe salatalıklardan oluşur. Yani dalından çiçeği burnunda tabiri bu salatalığın adıdır aslında. Sıfır numara salatalık turşusunun mini boy insan el parmakları boyutlarındadır. Tüm dünya genelinde favori ve leziz ürünler arasında yerini almıştır. Bu özelliğini de korumaya devam edecektir. Atalarımızın atasözleri ve deyimleri ile bir çok kişiye örnek gösterilmiş rüyanızda ve dünyadaki yaşamınızda her daim görebileceğiniz Çubuk turşusu, sizin için vazgeçilmez bir tat olacağına emin olabilirsiniz.

Çubuk Salatalık Turşusu 0 Numara ile sizi lezzet yolculuğuna çıkaracağız

Salatalık turşusu kurulumu ilçede standart ölçülerle yapılır. Lezzet farkı aslında yoktur. Tek fark sadece büyüklük ya da küçüklüktür. Ölçüyü de 0-1-2 diye numaralandırarak belirledik. Tarla ve bahçelerde büyük bir özenle yetişen turşularımızı yetişen alıyor. Her daim önceliğimiz hijyen, temizlik ve doğal gıda turşu üretmektir. Denetimlerden ve gıda testlerinden her zaman tam not alan turşumuz tadıyla da tüketiciyi bir hayli memnun ve mutlu etmektedir. Geçmişten günümüze lezzetinden hiçbir şey kaybetmeyen ve halen günümüzde ününe ün katan, lezzeti tüm dünya ülkeleri tarafından tadılmış ve onaylanmış olan gerçek Çubuk Turşusu aslında Çengelköy pürüzsüz düz salatalık olanıdır.

Çubuk Salatalık Turşusu 0 Numara her yıl aynı tazelikte ve bir o kadar lezzette turşu için doğru yerdesiniz

Dünya geneli yılın 12 ayı turşu yeme imkanını sağlayan teknoloji sayesinde kileriniz, dolabınız da bulup sofralarınızda her öğün istediğiniz gibi tüketebilirsiniz. Ev yapımı olan turşumuz sayesinde sizlere ve gelenek nesillerimize sağlıklı turşu üretmeye devam edeceğiz. Gıda sektöründe markasını ve lezzetini her daim diri ve temiz tutacağımızdan emin olabilirsiniz. Ekiminden toplanmasına, kurulumundan turşu oluşumuna kadar birçok zahmetli yolculuğun sonunda güzel bir lezzet ortaya çıkarmak bizleri madden ve manen memnun etse de sizlerden gelen tebrik ve güzel yorumlar bizleri fazlasıyla memnun ediyor, tüm yorgunluğumuzu alıyor. Bizi daha da şevklendiriyor. Çubuk turşusu olarak ilk önceliğimiz her zaman her yeni yılın taze turşusunu ikram etmek, normal yada online satışını yapmaktır. Müşterilerimi taze ve çıtır ve leziz turşu tüketsin diye uğraşıyoruz ki güzel yorumlar alabilelim. Turşumuzu tüketen kişilerin bazıları dua, bazıları teşekkür ederken bazılarını da hayran bırakıyoruz.

ÇUBUK TURŞUSU SAKLAMA KOŞULLARI TÜKETME ve KULLANMA TALİMATI

Sağlıklı tüketim ve kullanma talimatı için içeriği dikkatli okuyunuz. Çubuk Turşusunu karanlık, serin bir yerde muhafaza ediniz. Şayet yoksa buzdolabına koyabilirsiniz. Sıcak, güneşli ortama koymayınız. Açtıktan sonra 1-2 ay içinde tüketiniz. Turşunun kapağını açtıktan sonra tekrar ağzını sıkı bir şekilde kapatınız. Küçük kavanozlara alabilirsiniz. Suyu doğaldır, içebilir. Koruyucu katkı maddesi kullanılmayan turşu, canlı probiyotik mikroorganizma sayesinde fermente olmaya devam eder. Turşu, kapağının açılıp kapanması sırasında hava alır, dolayısıyla turşu ve suyu üzerinde renk değişimi meydana gelebilir. Açık kalan veya hava boşluğu sonrasında turşuda (beyazlanma, barlanma) olabilir bu gayet doğal bir olay üzerindeki tabakayı alıp tüketmeye devam edin. Turşu, uzun süre susuz kalırsa rengini, tadını ve özelliğini yitirir. Bozulmuş turşu; yumuşak, rengi mat ve tadı mayhoş olur. Çubuk Turşusu, patent ve coğrafi işaret belgesi ile tescillidir. Gıda kodeksine uygundur. Bakanlık onaylı pet şişelerde satışa sunulan, ürünlerimiz brüt, net, kg ve litre olarak satılır. Yukarıdaki koşullara uyduğunuz takdirde güvenle ve afiyetle tüketebilirsiniz. İçindekiler: Sebze & meyve, kaya tuzu, üzüm sirkesi, doğal kaynak suyu, Türkiye de yetişen sarımsak, biberiye, defne yaprağı, dereotu ve tane karabiber. “Çubuk Turşularımızı e-ticaret sitemiz cubuk.com.tr üzerinden online olarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.” Bize güveniniz ve bu güzel lezzeti tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Afiyet şifa olsun…

Türkiye geneli anlaşmalı olduğumuz Kargo kapınıza kadar gönderiyoruz.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız


Benzer Ürünler